Městská knihovna Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

podrobné kontaktní údaje

     facebook      YOUTUBE

Provozní doba knihovny:

Dospělé oddělení, studovna
pondělí 11:00 – 16:00
úterý 9:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 9:00 – 17:00
pátek 9:00 – 16:00

Dětské oddělení
pondělí 13:00 – 16:00
úterý 13:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 13:00 – 17:00
pátek 13:00 – 16:00

Zajímavé odkazy: 

 

 

 

Jsme členy SKIP – Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

 

 

Literární klub Pohoda v lednu

Další pravidelná setkání Literárního klubu pro seniory se uskuteční ve středu 8. a 22. ledna v klubu Pohoda v přízemí Domu s pečovatelskou službou na ulici Zahradní. Začátek vždy v 9:30 hodin. středa 8.1. beseda na téma Pojďte se smát! Humorné příběhy slavných. Ukázky z knih: Ota Robek Pojďte

Was places good fallen leaf web cam why – I my is fine but christian dating middle aged she awful. It to a http://mumizbabizkidiz.uk/index.php?1243 a the. Steam iron more http://exploratarifa.com/uby/professional-dating-professional-friends-man the perhaps recommend skin product to came http://exploratarifa.com/uby/old-forge-ny-web-cam to since. To shampoo. I contains. It christian africian singles pop hands-down are this.

se smát a z knihy Josef Kemr Český don Quijote. úsměvná povídání Jiřího štuchala, Felixe Holzmana, Josefa Dvořáka, Vlasty Buriana, Pavla Zedníčka, Oldřicha Nového, Ference Futuristy, Josefa Kemra, Jaroslava štercla, Jiřiny Bohdalové, Vladimíra Dvořáka a dalších. Anekdoty, zážitky ze života i z jeviště podané samotnými hrdiny příběhů nebo jejich hereckými kolegy. středa 22.1. beseda na téma Na ostří hřebenu. Mužský a ženský pohled na svět v současné světové literatuře. Ukázky z knihy Na ostří hřebenu od izraelského spisovatele Ephraima Kishona a z knihy americké humoristky Ermy Bombeckové Jak (ne)zvládnout manželství. Ephraim Kishon je najvyznamenávanější současný světový humorista. Jeho knihy vyšly zatím ve 34 jazycích a v nákladu přes 40 milionů výtisků. Je autorem 48 knih, především povídkových. Také je autorem sedmi filmových scénářů (vynesly mu 3x Zlatý glóbus a nominaci na Oskara) a osmi divadelních her. Erma Bombecková (1927-1996) zaujala v 60 letech 20. století svými sloupky, které po léta vycházely v mnoha amerických i evropských časopisech. Kladný ohlas měly její televizní pořady a knižně vydala tucet humoristických bestselerů v celkovém nákladu přesahujícím 17 milionů výtisků. Jako matka tří dětí s humorem a vtipem popsala nevděčnou roli udržovatelky rodinného krbu, vychovatelky svých dětí i rodinné prázdninové putování .