LITERÁRNÍ KLUB: POSTEL, HOSPODA, KOSTEL– Zbigniew Czendlik, Markéta Zahradníková

V pondělí 15. 1. 2024 proběhne setkání Literárního klubu pro seniory v přízemí Domu s pečovatelskou službou na ulici Souhradní. Začátek je v 9:30 hodin a pro toto setkání je připravena kniha Postel, hospoda, kostel– Markéta Zahradníková, Zbigniew Czendlik.

Není kněz jako kněz – Zbygniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější? Ale hlavně – jak to, že u nás nemáme natřískané kostely? Tato kniha vám odpoví na mnoho podobných otázek. Nahlédnete do soukromí jednoho pozoruhodného muže a zjistíte, jak vnímá mezilidské vztahy, život i Boha. Není vyloučeno, že vás zbaví některých předsudků a zkreslených představ.