Městská knihovna Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

podrobné kontaktní údaje

     facebook      YOUTUBE

Provozní doba knihovny:

Dospělé oddělení, studovna
pondělí 11:00 – 16:00
úterý 9:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 9:00 – 17:00
pátek 9:00 – 16:00

Dětské oddělení
pondělí 13:00 – 16:00
úterý 13:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 13:00 – 17:00
pátek 13:00 – 16:00

Zajímavé odkazy: 

 

 

 

Jsme členy SKIP – Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

 

 

Literární kurz Pohoda v září

Zářijová setkání Literárního klubu pro seniory se uskuteční v pondělí 10. a 24. září 2018 v klubu Pohoda v přízemí Domu s pečovatelskou službou na ulici Zahradní. Začátek vždy v 9:30 hodin.

V pondělí 10. září na téma „Malé zázraky všedního života“. Hlavní hrdinové knihy Nové povídky oblíbeného spisovatele Zdeňka Svěráka jsou běžní a obyčejní lidé – unavené maminky, taxikáři, lékaři, železničáři, senioři v důchodu i spolužáci na třídním srazu. Autor v knize popisuje běžné životní situace, které se mohly stát každému z nás. Nebo jste o nich mohli slyšet od známých nebo sousedů. Milé, přesvědčivé a příjemné počtení nás čeká v prvním zářijovém literárním klubu.

pondělí 24. září se díky romantické knize „Než jsem tě poznala“ od  Jojo Moyesové seznámíme s velmi nesourodou dvojicí náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise. Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru a svůj svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Když však bistro zavřou, Louise musí měnit práci a jako ošetřovatelka vstupuje do světa Willa Traynora, který naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud.

Lit. klub září I-plakátLit. klub září II-plakát