Městská knihovna Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

podrobné kontaktní údaje

     facebook      YOUTUBE

Provozní doba knihovny:

Dospělé oddělení, studovna
pondělí 11:00 – 16:00
úterý 9:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 9:00 – 17:00
pátek 9:00 – 16:00

Dětské oddělení
pondělí 13:00 – 16:00
úterý 13:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 13:00 – 17:00
pátek 13:00 – 16:00

Zajímavé odkazy: 

 

 

 

Jsme členy SKIP – Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

 

 

OTEVÍRÁME 4. KVĚTNA

Vážení návštěvníci a čtenáři Městské knihovny Lipník nad Bečvou, otevíráme 4. května v běžné provozní době, ale v omezeném režimu. Knihovnu můžete navštívit pouze pro vrácení a půjčení dokumentů, bez možnosti volného výběru a nebude možné se v knihovně zdržovat delší dobu. Z tohoto důvodu žádáme uživatele, aby pro realizace výpůjček využívali objednávky přes online katalog (Odlož z volného výběru a rezervace) případně si dokumenty objednali telefonicky nebo e-mailem. Během omezeného režimu nebudou tyto služby zpoplatněny. V souladu s platností dalších omezení nebude zatím také možné využívat služby studovny. Přístupné nebude ani sociální zařízení a odkládací prostory.

S ohledem na aktuální situaci žádáme všechny uživatele a návštěvníky, aby při vstupu do knihovny dodržovali tato bezpečnostní opatření:

  • vstupovali pouze se zakrytými ústy a nosem pomocí roušky, respirátoru, šály, šátku nebo jiné tkaniny
  • používali dezinfekci na ruce, která bude v knihovně k dispozici
  • udržovali bezpečnou vzdálenosti od ostatních návštěvníků i zaměstnanců knihovny v rozsahu minimálně 2 m

Seniorům dále doporučujeme, aby navštívili knihovnu v dopoledních hodinách, nejlépe od 9.00 do 11.00 hod., a vyhnuli se tak kontaktu s dalšími návštěvníky. Seniorům a imobilním čtenářům dále nabízíme Donášku knih domů. Službu lze objednat telefonicky nebo e-mailem.

Žádáme čtenáře, aby knihovnu navštěvovali postupně. Veškeré výpůjčky, jsou automaticky prodlouženy až do 25. května. Není proto důvod k panice a zahlcení knihovny. Knihy, které vracíte, musíme umístit do 3 denní karantény, teprve potom se budou moci půjčovat.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás 🙂