Městská knihovna Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

podrobné kontaktní údaje

     facebook      YOUTUBE

Provozní doba knihovny:

Dospělé oddělení, studovna
pondělí 11:00 – 16:00
úterý 9:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 9:00 – 17:00
pátek 9:00 – 16:00

Dětské oddělení
pondělí 13:00 – 16:00
úterý 13:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 13:00 – 17:00
pátek 13:00 – 16:00

Zajímavé odkazy: 

 

 

 

Jsme členy SKIP – Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

 

 

PODĚKOVÁNÍ ZA SBÍRKY V ROCE 2022

Rádi bychom se s vámi podělili o pěkná slova díků, která k nám doputovala z několika organizací, do jejichž sbírky jsme se zapojili. Toto poděkování nepatří jen nám, ale především vám, našim čtenářům a podporovatelům, kteří jste se do sbírek zapojili a ukázali tak, že toho dobrého okolo nás a v nás je stále hodně. DĚKUJEME!

Poděkování a závěrečná zpráva o sbírkách z Ligy proti rakovině a Post Bellum:

ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ

Díky štědrosti dárců a především úžasné pomoci Vás i Vašich spolupracujících dobrovolníků byla letošní sbírka navzdory složité situaci opět výrazně úspěšnější než v roce předcházejícím – na sbírkovém účtu se do poloviny prosince podařilo shromáždit částku přesahující 18,5 mil. Kč!

Díky vybraným prostředkům mohla LPR Praha pokračovat ve své práci ve všech hlavních oblastech činnosti a finančně podpořit celou řadu tradičních i nových projektů.

Více na https://www.cdpr.cz/

DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ

Celkem sbírka vynesla 3 034 938 korun! Moc si vážíme toho, že i v této nelehké době se tisíce lidí rozhodlo sbírku podpořit a vybraná částka dokonce přesáhla loňský výtěžek. To vše díky vaší pomoci. 

Za vaše místo Městská knihovna – Lipník nad Bečvou se vybrala částka 1314 Kč.

Větší část prostředků letos poputuje na aktivity Centra pomoci Paměti národa, abychom mohli našim pamětníkům poskytovat stabilní podporu s jejich každodenními starostmi. Po celé republice plánujeme vybudovat síť poradensko – kontaktních center. Jako každý rok použijeme část výtěžku na dokumentování a uchování příběhů válečných veteránů a dalších bojovníků za svobodu. 

Více na https://www.denveteranu.cz/

… a právě probíhá: SBÍRKA SVÍČEK

Pojďte s námi udělat dobrou věc. Svíčky, zbytky vosku i parafínu můžete přinášet do dospělého oddělení v době otevření knihovny.

Napsat komentář