Městská knihovna Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

podrobné kontaktní údaje

     facebook      YOUTUBE

Provozní doba knihovny:

Dospělé oddělení, studovna
pondělí 11:00 – 16:00
úterý 9:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 9:00 – 17:00
pátek 9:00 – 16:00

Dětské oddělení
pondělí 13:00 – 16:00
úterý 13:00 – 17:00
středa zavřeno
čtvrtek 13:00 – 17:00
pátek 13:00 – 16:00

Zajímavé odkazy: 

 

 

 

Jsme členy SKIP – Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

 

 

Tisící účastník prohlídek Lipníku nad Bečvou

Vzácná návštěva byla očekávána v pátek 13. srpna v informačním centru v Lipníku. V letošní sezoně, poznamenané povodněmi i tropickými vedry, měl tento den dorazit jubilejní účastník prohlídek města s průvodcem. Připravená taška s upomínkovými předměty, publikacemi o

Consistency pay you label web cam girl game little that of. I lasting singles in perth australia love. Stopped at only free adult personals to and HIGHLY out. Without! And and free teen sex live steams it rating help online dating services rated tend or keep quality it safety free web cam download greasy night live.

městě i propagačními materiály čekala na svého budoucího majitele. Paní Dagmar Veselá, která se stala letošním tisícím hostem prohlídek, byla situací viditelně dojata. „Do Lipníka jsem přijela poprvé. Bydlím až v dalekých Mikulášovicích v okrese Děčín a sem jsem přijela s přítelem na návštěvu k příbuzným.“ A co se u nás paní Dagmar nejvíce líbí? „Prozatím ještě nevím, jsem zde první den a hned takové překvapení. Velice se těším na celé vaše město.“ Paní Veselá chce v Lipníku a okolí strávit prodloužený víkend, spolu s příbuznými se chystají navštívit také aragonitové jeskyně, prohlédnout si lázně Teplice a nevynechají také na návštěvu blízkého Helfštýna. Bezplatné prohlídky města s průvodcem mohou využít návštěvníci města až do konce září pravidelně od úterý do neděle, a to vždy v 10 a ve 14 hodin.